Zabehnito.cz

#3 Night Run – Most

V sobotu jsme společně s Denčou z blogu www.linheart.cz a Nikol z blogu readeatandlive.blogspot.cz jeli na závod Night Run, který se tentokrát konal v Mostě. Závod byl rozdělen na dvě části, 5 km a 10 km, a my měli běžet tu kratší trasu. Start se konal ve 20:30, ale jelikož Veru nebylo dobře, vybíhal jsem pouze já. Závodu na 5 kilometrů se zúčastnilo přibližně 400 lidí, od profesionálů po amatéry (jako jsem já).

Čas ukazoval 20:30 a všichni jsme vyběhli. Běželo se parkem a terén připomínal spíš lesní cestu. První dva kilometry byly jen do kopce a poté se začal profil zmírňovat. Našel jsem si tempo, které mi vyhovovalo a skupinu, které jsem se držel a s ní jsem do cíle doběhl. Když jsem doběhl, čas ukazoval 24:56:23. (takovej amatér to očividně není, haha – poznámka od Veru). Celkově jsem se umístil na 45. místě a jelikož to byl můj první závod, byl jsem s výsledkem opravdu spokojený.

V průběhu celého dne jsem pro Night Run natáčel video, na které se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=OTyYwxcV_Ko&feature=youtu.be

Další závod ze série Night Run se koná 27.8. v Plzni, kterého se taktéž zúčastníme a tentokrát snad již poběžíme společně. Uvidíme se s někým?