Zabehnito.cz

#4 Neon Run v Praze

Včera se v Praze konal běh Neon Run na 5 kilometrů, který jsme si s Veru nemohli nechat ujít. Konal se v oboře Hvězda na Praze 6. Ke Hvězdě jsme přijeli něco málo po 18. hodině, protože jsem ještě potřeboval natočit pár záběrů pro video z tohoto závodu. Poté jsme si vyzvedli závodní čísla a tašku s věcmi, kde se také nacházelo tričko Neon Run a obrovská svítící tyčinka na nadcházející běh. Bohužel ani tentokrát Veru ze zdravotních důvodů nemohla odstartovat a tak jsem v půl deváté vybíhal pouze já. Nevím, co mě to napadlo, ale celý závod jsem běžel s monopodem a foťákem v ruce… V průběhu trasy byly všude připravené nějaké svítící show a jednou z nich byl i nádherně osvícený letohrádek Hvězda. Jelikož celý závod se běžel v rytmu rodinném a pohodovém, neběželo se na čas. Nicméně jsem si řekl, že zkusím překonat svůj čas z Night Runu v Mostě a taky se tak stalo. Když jsem doběhl, čas na stopkách ukazoval 23:35:80. V cíli na každého závodníka čekala krásná památeční medaile. Co se týká celkového závodu tak musím říct, že je opravdu vidět, že pořadatelé se se svými akcemi opravdu mazlí a snaží se, aby byly co nejlepší. V případě Neon Runu se to povedlo na 100%. 🙂